ایسنا/گیلان مرحله دوم کمک‌های مومنانه و کامیون‌های تانکر آب توسط سپاه قدس گیلان به خوزستان ارسال شد.

سردار محمد عبدالله پور، فرمانده سپاه قدس استان گیلان در حاشیه مراسم اعزام تانکرهای آب به استان خوزشتان، اظهار کرد: حدود ۸۰۰۰ بسته کمک معیشتی در دهه امامت‌ و ولایت توسط پایگاه‌های بسیج استان گیلان و همچنین ۲۵ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان در سطح استان گیلان توزیع شد.

وی با اشاره به اقدامات پایگاه‌های مقاومت در دهه امامت و ولایت، خاطرنشان کرد: پایگاه‌های استان در این ایام بالغ بر ۲۰۰۰ گوسفند خریداری کرده و بین نیازمندان در سطح استان گیلان توزیع کردند.

سرهنگ احمد ابراهیمی، مسئول بسیج سازندگی سپاه استان گیلان نیز در این مراسم، عنوان کرد: مردم گیلان همیشه برای کمک به هموطنان پای کار هستند و امروز هم ۹۵۰ میلیارد تومان به مردم خوزستان کمک کردند.

وی ادامه داد: ۱۴۳ کانتینر آب در مرحله نخست توسط سپاه گیلان به خوزستان ارسال شد و ۹۲ کانتینر به همراه ۶۰ هزار لیتر آب معدنی نیز در مرحله دوم برای کمک به مردم خوزستان ارسال کردیم.

ابراهیمی، ضمن قدردانی از مردم گیلان بابت ارسال کمک‌ها، گفت: این اقدامات حاصل زحمات مردم، خیران و بسیج گیلان است و مردم گیلان در این اوضاع اقتصادی حدود ۹ میلیارد تومان کمک کردند که یک میلیارد برای مردم خوزستان و هشت میلیارد باقی مانده نیز متعلق به نیازمندان در سطح گیلان است.

مسئول بسیج سازندگی گیلان با اشاره به تداوم کمک‌های مومنانه و توزیع بسته‌های معیشتی بین اقشار آسیب‌پذیر در سطح استان گیلان اظهار کرد: بسته‌های معیشتی امروز هم بین نیازمندان توزیع می‌شود و کمک‌ها ادامه دارد.

انتهای پیام