ایسنا/گیلان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان از بازگشایی مراکز تعویض پلاک از تاریخ شنبه ۹ مرداد ماه جاری خبر داد.

سرهنگ امیر طالبی در جمع خبرنگاران، در تشریح این خبر اظهار کرد: پس از تعطیلی چند روزه مراکز تعویض پلاک به دلیل خیز پنجم کرونا، زمان بازگشایی مراکز تعویض پلاک از شنبه، ۹ مرداد ماه خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه با بازگشایی مراکز تعویض پلاک امکان اخذ نوبت از هم اکنون در سایت فراهم است، افزود: بنابر ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر فعالیت مشاغل گروه دوم در شهرهای قرمز، کلیه مراکز تعویض پلاک و شماره‌گذاری در تمام استان‌های کشور از روز شنبه، ۹ مرداد بازگشایی خواهند شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان با بیان این مطلب که باید شهروندان از طریق سایت راهور ۱۲۰ و نوبت‌دهی اینترنتی بازه زمانی و مرکز مد نظر خود را انتخاب کنند، تصریح کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی و خودداری از آوردن همراه اضافی از جمله مواردی است که باید شهروندان مدنظر داشته باشند.

این مقام انتظامی در پایان در خصوص اعتبار وکالتنامه‌های منقضی تصریح کرد: به تعداد روزهای تعطیل در استان به اعتبار وکالتنامه‌ها افزوده می‌شود؛ بنابراین هموطنان نگرانی نداشته و بعد از دریافت نوبت اینترنتی برای دریافت خدمات تعویض پلاک به مراکز شماره گذاری پلیس راهور مراجعه کنند.

انتهای پیام