ایسنا/گیلان استاندار گیلان بر ضرورت استمرار برگزاری برنامه‌های کیفی و محتوایی در فضای رسانه‌ای و مجازی در کنار صدا و سیما با خلاقیت و نوآوری تاکید کرد و گفت: این انقلاب و آرمان‌های آن در هیچ زمانی فراموش‌شدنی نیست و باید برای زنده نگه داشتن آن از ابزارها و شیوه‌های نوین استفاده کرد.

ارسلان زارع در آستانه سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در دیدار رئیس و کارکنان این مجموعه در گیلان، به نگاه هوشمندانه حضرت امام خمینی(ره) در بنیان این نهاد با اهمیت اشاره و اظهار کرد: اجرای برنامه‌های مناسبتی مذهبی همچون عید غدیر در کنار آیین های ملی، در راستای اشاعه فرهنگ دینی و ولایی به ویژه برای نسل جوان و مقابله با هجمه‌های رسانه‌ای بسیار اثرگذار است.

وی تاکیدات خود مبنی بر گفتمان وحدت، انسجام و همدلی میان مسئولان و مردم گیلان و توصیه به همکاران استانی را یادآور شد و گفت: در چنین فضای همدلانه و منسجمی، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان توانست به رسالت و وظایف خطیر خود در پاسداشت مناسبت‌های ملی، مذهبی و انقلابی به صورت شایسته عمل کند و الگوی خوبی برای سایر استان‌ها باشد.

نماینده عالی دولت در گیلان، تقویت نگاه مردم و افکار عمومی در راستای غنا بخشیدن به باورهای انقلابی را از جمله کارکردهای خوب شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دانست و بر لزوم استمرار آن تاکید کرد و افزود: انعکاس تصاویر حضور مردم در مراسم ۲۲ بهمن سال ۱۳۹۸ در میدان شهدای ذهاب رشت علیرغم بارش سنگین برف در رسانه‌های ملی، بین‌المللی و حتی شبکه های خارجی، نمونه بارز این تلاش‌هاست.

وی به هشدار مقام معظم رهبری درخصوص جنگ نرم دولت‌های استکباری علیه کشورمان اشاره کرد و ادامه داد: علیرغم برنامه‌ریزی‌های دشمنان نظام، دولت و مردم در برهه‌های تاریخی مختلف، با درایت هوشمندانه رهبر معظم انقلاب و دلسوزان ایران اسلامی، خدعه ها و توطئه‌چینی آنان به ویژه در انتخابات اخیر نقش برآب شد.

زارع، جنگ اقتصادی و شیوع کرونا را از مهمترین تنگناها طی سال‌های اخیر عنوان و اضافه کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در برگزاری مراسم پاسداشت مناسبت‌ها و در انجام مصوبات ستادهای ملی و استانی مقابله با کرونا با در نظر گرفتن سلامت مردم، جزو موفق‌ترین ها بوده است.

وی بر ضرورت استمرار برگزاری برنامه‌های کیفی و تولید محتواهای مناسب در جهت استفاده حداکثری از فضای رسانه‌ای و مجازی در کنار صدا و سیما با خلاقیت و نوآوری تاکید کرد و گفت: این انقلاب و آرمان‌های آن در هیچ زمانی فراموش‌شدنی نیست و باید برای زنده نگه داشتن آن از ابزارها و شیوه‌های نوین استفاده کرد.

استاندار گیلان، همچنین از اقدامات و هماهنگی موثر دفاتر شهرستانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با فرمانداران و اجرای برنامه‌های منسجم قدردانی کرد.

انتهای پیام