ایسنا/گیلان سرپرست فرمانداری بندر مرزی آستارا از تشدید اعمال طرح محدودیت‌های کرونایی و توقف صدور مجوزهای تردد "از" و "به" شهرستان خبر داد.

سیدسعید میرقربانی، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طبق اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شهرستان توریستی آستارا از دو هفته گذشته در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد.

وی با بیان اینکه از زمان اعلام این مهم، دستور اعمال محدودیت‌های مربوط به شهرهای دارای وضعیت قرمز کرونایی در سطح شهرستان صادر شده است، ادامه داد: در وضعیت قرمز فقط مشاغل گروه یک اجازه فعالیت دارند.

وی افزود: در این ایام، ادارات نیز با ظرفیت ۳۰ درصد و دستگاه‌های خدمات رسان هم با ظرفیت ۵۰ درصد می‌توانند فعالیت داشته باشند.

میرقربانی، با اشاره به اینکه طبق مصوبات ستاد مقابله با کرونا سفر «از» و «به» شهرهای قرمز ممنوع و مشمول جریمه یک میلیون تومانی است، خاطرنشان کرد: تردد تمام خودروها از ساعت ۲۲ الی ۳ بامداد در معابر ممنوع است و متخلفان ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

وی در خصوص صدور برگه تردد، تصریح کرد: هیچ مجوز ترددی در فرمانداری صادر نمی‌شود و صدور مجوز جدید ممنوع است.

سرپرست فرمانداری آستارا تأکید کرد: متقاضیان به فرمانداری مراجعه نکنند و برگه ترددهایی که از قبل صادر شده همچنان به قوت خود باقی است و اعتبار دارد.

انتهای پیام