رشت – ایرنا – تیم فوتبال سپیدرود رشت قهرمان رقابت‌های لیگ امیدهای استان گیلان شد.

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ایرنا، با انجام هفته هشتم رقابت های فوتبال لیگ امیدهای استان گیلان و یک هفته مانده به پایان این مسابقات، تیم فوتبال امید سپیدرود رشت با هشت پیروزی متوالی و کسب ۲۴ امتیاز، قهرمانی خود در این دوره از رقابت ها را مسجل کرد.

تیم فوتبال امید سپیدرود رشت در هفته هشتم این رقابت ها رو در روی تیم فوتبال امید شهرداری بندرانزلی قرار گرفت که در نهایت با نتیجه چهار بر یک حریف خود را شکست داد تا با فاصله بیش از سه امتیازی نسبت به سایر حریفان، قهرمان این دوره از رقابت ها شناخته شود.

امیررضا غریب زاده ، آرمان مردانی ، امیرحسین یوسفی و مهدی حاجی بودیان گل های تیم فوتبال امید سپیدرود رشت برابر تیم فوتبال شهرداری بندرانزلی را به ثمر رساندند تا تیم سپیدرود با این پیروزی پرگل و کسب مقام قهرمانی لیگ امیدهای گیلان، به عنوان نماینده این استان در رقابت های لیگ مناطق کشور حضور یابد.

در رقابت های فوتبال لیگ امیدهای استان گیلان تیم های فوتبال امید سپیدرود رشت ، چوکا تالش ، پگاه گیلان ، داماش نوین گیلان ، سردارجنگل گوراب زرمیخ ، کاسپین پره سر، شهرداری بندر آستارا، مقاومت بسیج بندرآستارا ، شهرداری بندرانزلی و کیان مهر گیلان حضور دارند که در یک گروه به صورت دوره ای با هم به رقابت می پردازند.

هفته نهم و پایانی رقابت های فوتبال لیگ امیدهای استان گیلان نیز طی هفته آینده برگزار می شود تا علاوه بر شناخت تیم های دوم و سوم این مسابقات ، چهره تیم های سقوط کننده این دوره از رقابت ها نیز مشخص شود.