رشت – ایرنا – تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در ادامه مسابقات فوتبال لیگ دسته اول کشور مقابل تیم استقلال ملاثانی به نتیجه مساوی دست یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و استقلال ملاثانی از ساعت ۲۰:۳۰ یکشنبه در هفته در ورزشگاه تختی بندرانزلی به مصاف هم رفتند که در نهایت این دیدار با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت.

نیمه اول این دیدار با حملات و برتری تیم فوتبال ملوان بندرانزلی آغاز شد و در همان دقایق اولیه این بازی نیز، یکی از بازیکنان تیم استقلال ملاثانی اخراج شد تا این تیم حدود ۸۴ دقیقه ۱۰ نفره به بازی بپردازد اما در دقیقه بیستم این دیدار و برخلاف جریان بازی، تیم فوتبال استقلال ملاثانی از روی نقطه پنالتی به گل برتری دست یافت و سجاد عبدویی بازیکن این تیم توانست ضربه پنالتی استقلال ملاثانی را به گل تبدیل کند.

در نیمه دوم تیم فوتبال ملوان بندرانزلی حملات زیادی را انجام داد و بر بازی تسلط کاملی داشت تا اینکه در دقیقه ۵۳ فربد بلوک باشی بازیتن این تیم موفق شد تنها گل ملوان را به ثمر برساند تا در نهایت این بازی با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یابد.

قضاوت این دیدار را ، ابوالفضل دوستی با کمک های مجتبی قاسمی و سعید محمدی برعهده داشتند که در جریان این دیدار، پدرام قاضی پور از ملوان بندرانزلی و رضا جباری از تیم استقلال ملاثانی کارت زرد دریافت کردند، همچنین محمد مدملیسی از استقلال ملاثانی در دقیقه ششم با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد، ابراهیم اشکش سرمربی و کریم بوستانی مربی تیم فوتبال استقلال ملاثانی نیز در اواسط نیمه دوم با دریافت کارت قرمز، از نیمکت تیم خود اخراج شدند.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در این دیدار با ترکیب رضا حیدری ، عیسی پرتو، میعاد یزدانی، پدرام قاضی پور، مهیار زحمتکش ، امیرسام نصیری ، امیرعباس حسنی ، محسن علافی ، فربد بلوک باشی ، وحید فارغ ، سجاد بازگیر و با سرمربیگری مازیار زارع به مصاف تیم استقلال ملاثانی رفت.

همچنین تیم فوتبال استقلال ملاثانی با ترکیب امیر سواری ، مهدی بریحی ، رضا جباری ، سجاد عبدویی ، محمد مدملیسی ، میلاد پاک پرور، علیرضا خوش کفا، سیدعلاء خلف زاده ، رضا آنتیک، علی کردانی، رضا رضایی  و با سرمربیگری ابراهیم اشکش رو در روی تیم ملوان قرار گرفت.

پیش از برگزاری این دیدار و تا پایان هفته سی و یکم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با ۴۵ امتیاز در مکان نهم و تیم فوتبال استقلال ملاثانی با کسب ۳۷ امتیاز در مکان سیزدهم جدول رده بندی قرار داشتند.

در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، ۱۸ تیم در یک گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند که تیم های ملوان بندرانزلی، چوکا تالش و شهرداری بندر آستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند. 

حاشیه های بازی ملوان و استقلال ملاثانی

در اواسط نیمه دوم این دیدار، به دلیل قطع برق ورزشگاه تختی بندرانزلی بازی متوقف شد و پس از حدود ۲۰ دقیقه با وصل برق ورزشگاه ، بازی از سر گرفته شد اما این مسابقه دوباره با وقفه همراه شد.

پس از شروع مجدد این دیدار در نیمه دوم داور این بازی، سرمربی و یکی از مربیان تیم فوتبال استقلال ملاثانی را به دلیل اعتراض های پی در پی اخراج کرد اما ابراهیم اشکش سرمربی استقلال ملاثانی حاضر به ترک نیمکت نشد و به داخل زمین بازی وارد شد.

این کار سرمربی تیم فوتبال استقلال ماثانی باعث شد تا دوباره این دیدار با وقفه همراه شود که پس از چند دقیقه ، مسئولان برگزاری این دیدار به همراه مازیار زارع سرمربی تیم فوتبال مولان بندرانزلی با پادمیانی، سرمربی تیم استقلال ملاثانی را از زمین بازی بیرون بردند.