رشت – ایرنا – اویس کردجهان مدافع اسبق تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با حضور در باشگاه سپیدرود رشت با مسئولان این باشگاه به توافق رسید و با تیم فوتبال سپیدرود رشت قراردادی یک ساله امضا کرد.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت روز پنجشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام این مطلب افزود : کردجهان یکی از مدافعان باتجربه فوتبال ایران بشمار می رود که سابقه عضویت در تیم های مطرح فوتبال را نیز دارد که امسال با پیراهن تیم فوتبال سپیدرود رشت در مستطیل سبز و در میادین فوتبال حضور خواهد یافت.

رادنی دیدار گفت : کردجهان ۳۵ ساله و اهل ساری مازندران است که فصل گذشته در تیم فوتبال شهرداری ماهشهر بازی می کرد و این مدافع در تیم هایی همچون آلومینیوم هرمزگان، پاس همدان، ذوب آهن اصفهان، مس سرچشمه، ماشین سازی تبریز، راه آهن تهران، ایرانجوان بوشهر، آلومینوم اراک و بادران تهران به میدان رفته است.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدردو رشت بیان کرد: هدف مسئولان باشگاه سپیدرود و کادرفنی این تیم، جذب بازیکنان بومی به همراه چند بازیکن باتجربه است تا تیم فوتبال سپیدرود رشت با قدرت در رقابت های لیگ دسته دوم حضور یابد و سرانجام به رقابت های لیگ دسته اول صعود کند.

دیدار اضافه کرد: تیم فوتبال سپیدرود رشت پیش از این با حسین گوهری از شهرداری بندرعباس، سید علی یحیی زاده از نیروی زمینی تهران، نیما پاکدل از شهرداری آستارا، فرشاد اسماعیل زاده از شهرداری فومن، میثم میرپسندیده محمد طالبی و میلاد پورمحسن از داماش گیلان، صاحب فرجی، سید محمد حسینی و مصطفی زینعلی از چوکای تالش در رده بزرگسال و صائب عاطفی از شهرداری فومن، امیرحسین صالحی و هومن مسعودی از پاس گیلان در رده زیر ۲۳ سال قرارداد امضا کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین سپیدرودی ها با محمد دادرسی، صادق صادقی و حسام یعقوبی بازیکن بزرگسال و در رده زیر ۲۳ سال و امید با رضا عاشوری، محمدمهدی محمدپور و آرین نصیری نژاد، آرمان مردانی، علی بیجاری، ماهان سروی، علی عابدین زاده، رضا کاسب، سپهر کوششی، سهیل حسنی اقدام به تمدید قرارداد کرده است.