به نام آنکه غافلانش همیشه تنهایند

سلام علیکم:
*حماسه حضور گسترده، باشکوه و آگاهانه مردم ولایتمدار، مهربان و متدین ايران اسلامي و خصوصا جوانان استان گیلان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نشان از عشق و علاقه به ارزش‌ها و آرمانهای والای انقلاب اسلامی و پایبندی به نظام جمهوری اسلامی ایران است
به فضل الهی بر آنیم که رقابت های دیروز را به رفاقت وهمکاری امروز تبدیل کنیم .
آنچه که می‌تواند ما رادر مسیر تحقق اهداف مان سربلند نماید عمل به دستورات رهبر فرزانه انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب است که فرمودند ؛
“جوانان؛ محور تحقق نظام پیشرفته‌ی اسلامی
امّا راه طی‌شده فقط قطعه‌ای از مسیر افتخارآمیز به سوی آرمانهای بلند نظام جمهوری اسلامی است. دنباله‌ی این مسیر که به گمان زیاد، به دشواریِ گذشته‌ها نیست، باید با همّت و هشیاری و سرعت عمل و ابتکار شما جوانان طی شود. مدیران جوان، کارگزاران جوان، اندیشمندان جوان، فعّالان جوان، در همه‌ی میدانهای سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و بین‌المللی و نیز در عرصه‌های دین و اخلاق و معنویّت و عدالت، باید شانه‌های خود را به زیر بار مسئولیّت دهند، از تجربه‌ها و عبرتهای گذشته بهره گیرند، نگاه انقلابی و روحیه‌ی انقلابی و عمل جهادی را به کار بندند وایران عزیز را الگوی کامل نظام پیشرفته‌ی اسلامی بسازند.
جوانان شریف استان گیلان :
حضور شما در عرصه انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر وروستا برگ زرین دیگری در کارنامه پرافتخار شما رقم زد.
انتخابات مظهر خداباوری ، مردم باوری ملی و در گام دوم انقلاب بود که شد. امروز روز بردباری و روز اتحاد و همدلی است.
این رویداد مبارک را به محضر امام عصر«عج»، رهبر عزیز و فرزانه انقلاب اسلامی که با تدابیر داهیانه خود، دل های مردم را برای حضور در این صحنه هدایت کردند، تبریک و تهنیت عرض نموده و دست یکایک مردم را به خاطر خلق این حماسه بزرگ به گرمی می‌فشارم.
به حق پیروز این جلوه گری و درخشش جهانی ملت بزرگ ایران است که همچنان آرمانهای متعالی انقلاب اسلامی، از عدالت طلبی و استقلال خواهی تا آزادی جویی و عزت مندی را در تارک خواسته های به حق خود با رای شان فریاد می زنند.
از مراجع عظام تقلید، علمای بزرگوار، اساتید دانشگاه، نخبگان علمی، فرهنگی و سیاسی، رئیس و نمایندگان پر تلاش مردم در مجلس، تشکل های مردمی و جهادی، شخصیت ها، احزاب و گروههای سیاسی، جوانان غیور و دانشجویان و طلاب، کارگران و کشاورزان، اصناف و بازاریان، فرهنگیان و هنرمندان، ورزشکاران، زنان و دختران، اقوام و قومیت های مختلف ایرانی، برادران اهل سنت، اقلیت های دینی، هموطنان خارج از کشور، رای اولی های عزیز و همه ایرانیان غیور در شهرها و روستاها، وهمچنین سایر اعضای محترم و محترمه ستاد ثمر(سمر) استان گیلان ،صمیمانه تشکر می نمائیم.

اردتمند ؛
دکتر امیرحسین سرفراز مسئول ستاد جوانان ثمر (سمر) استان گیلان و عضو شورای راهبردی ستاد ثمر (ثمر) استان گیلان