رشت – ایرنا – مدیر روابط عمومی هیات فوتبال گیلان گفت: مسابقات فوتبال ساحلی لیگ برتر کشور قرعه کشی شد که تیم شاهین خزر رودسر در هفته اول این مسابقات مهمان شد.

علیرضا وهابی عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طبق قرعه کشی انجام شده لیگ برتر فوتبال ساحلی فصل ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ که از اواخر خرداد ماه برگزار می شود، تیم فوتبال ساحلی شاهین خزر رودسر که تنها نماینده گیلان در این لیگ است باید در هفته اول این مسابقات در اصفهان مقابل تیم صنعت فرش حداد قرار گیرد.

وی ادامه داد: تیم فوتبال ساحلی شاهین خزر رودسر که عنوان چهارمی جام باشگاه های جهان را در کارنامه فعالیت خود دارد، در هفته دوم این رقابت ها نیز، باید در دیداری خانگی رو در روی تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی جم قرار گیرد که امیدواریم تنها نماینده گیلان در لیگ برتر فوتبال ساحلی، مسابقات فصل جاری را با قدرت آغاز کند و نتایج خوبی را بدست بیاورد.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان بیان کرد: در رقابت های فصل جاری لیگ برتر فوتیال ساحلی کشور، تیم های شاهین خزر رودسر، صنعت فرش حداد اصفهان ، پارس جنوبی جم ، پاس گناوه ، شهرداری بندرعباس ، مقاومت گلساپوش یزد، شهریار ساری ، دریانوردان بوشهر ، سپاهان سمنان و ایفا اردکان حضور دارند.

وهابی در ادامه گفت: تیم های حاضر در این دوره از رقابت ها، به صورت رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند که در نهایت تیم قهرمان به عنوان نماینده ایران، در مسابقات فوتبال ساحلی جام باشگاه های آسیا حضور خواهد یافت.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه گیلان از قطب های برتر فوتبال ساحلی در کشور محسوب می شود که تاکنون نیز، بازیکنان ارزنده ای از این استان در تیم ملی فوتبال ساحلی حضور یافته و مقام های آسیایی ، جهانی و بین المللی کسب کرده اند که می توان به بازیکنانی همچون محمد احمدزاده کاپیتان چند سال اخیر تیم ملی، حسن عبداللهی، فرید بلوک باشی ، محسن نصرالله زاده و موحد محمدپور اشاره کرد.

وی تصریح کرد: هم اینک نیز بازیکنان زبده گیلانی علاوه بر حضور در تیم شاهین خزر رودسر ، در سایر تیم های لیگ برتری نیز حضوری موثر و کلیدی داشته و از بازیکنان تاثیرگذار تیم خود در رقابت های لیگ برتر محسوب می شوند.