رشت – ایرنا – تیم فوتبال چوکا تالش در ادامه رقابت های لیگ دسته اول کشور برابر خوشه طلایی ساوه به برتری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، تیمهای فوتبال چوکا تالش و خوشه طلایی ساوه از غروب امروز (سه شنبه) در هفته بیست و هشتم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور به میزبانی چوکا در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت چوکایی ها با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست دادند.

در نیمه اول این دیدار، تیم فوتبال چوکا تالش برتری محسوسی نسبت به حریفش داشت و چند موقعیت مناسب گلزنی نیز به دست آورد و حتی یک بار توپ به تیرک دروازه تیم خوشه طلایی اصابت کرد اما این فرصت ها تبدیل به گل نشد تا نیمه اول این بازی با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یابد.

در نیمه دوم نیز تیم چوکا بازی را بهتر آغاز و به گل برتری نیز دست یافت و در دقیقه ۶۶، حسین پاپی بازیکن این تیم با فرار از آفساید و با عبور از خط دفاعی خوشه طلایی ساوه و با جاگذاشتن دروازبان این تیم، موفق شد تنها گل تیم چوکا را به ثمر برساند تا فرشاد پیوس سرمربی این تیم در اولین هدایت تیم چوکا به پیروزی دست یابد.

قضاوت این دیدار را ، محمدحسین ترابیان با کمک های محسن سلطانی و آرمان خدمتگذار برعهده داشتند که در جریان این مسابقه ، محمد جعفری ، مهدی محمدیاری ، علیرضا مصطفایی ، ایمان شوریابی و امیررضا رضایی مقدم همگی از چوکا تالش و پیمان پورصادقی از خوشه طلایی ساوه کارت زرد دریافت کردند.

تیم فوتبال چوکا تالش در این دیدار با ترکیب محمدرضا قویدل ، کنعان طاهرنژاد، امیرحسین صالحی ، حمید خدابنده لو (دقیقه ۷۰ امیررضا رضایی مقدم)، ایمان شوریابی ، رضا اعتمادی (دقیقه ۴۶ علی امیری)، محمد جعفری ، مهدی محمدیاری ، پرهام جوادی ، سعید خردمند (دقیقه ۶۴ علیرضا مصطفایی)، حسین پاپی (دقیقه ۷۰ مصطفی علیخانی) و با سرمربیگری فرشاد پیوس مقابل تیم خوشه طلایی ساوه قرار گرفت.

همچنین تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه با ترکیب محمدرضا خزایی فرد ، پوریا غلامی (دقیقه ۷۳ مسعود زائرکاظمین)، حسن مرادی فر ، علی مغنمیان ، عباس عامری ، حسن فاضلی ، احسان پورشیخ علی (دقیقه ۷۳ علیرضا محمودی)، محمد سرفراز (دقیقه ۵۶ ابوطالب قنبری زاده)، فرشید پاداشی (دقیقه ۸۰ کامبیز دهقانی)، امین جهان کهن ، پیمان پورصادقی (دقیقه ۸۰ حسین دوستدار) و با سرمربیگری وحید بیات لو رو در روی چوکا تالش قرار گرفت که بیات لو سرمربی این تیم به دلیل محرومیت، از روی سکوها تیم خود را هدایت می کرد.

پیش از برگزاری این بازی و تا پایان هفته بیست و هفتم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور، تیم خوشه طلایی ساوه با کسب ۴۳ امتیاز در مکان پنجم و تیم فوتبال چوکا تالش با کسب ۲۵ امتیاز در مکان هفدهم جدول رده بندی قرار داشتند.

فرشاد پیوس سرمربی جدید تیم فوتبال چوکا تالش هفته گذشته جانشین مهدی پاشازاده در این تیم شد تا چهارمین سرمربی تیم فوتبال چوکا تالش در فصل جاری رقابت های لیگ دسته اول کشور باشد تا در بازی های باقی مانده، این تیم را هدایت کند.

در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، ۱۸ تیم در یک گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم رقابت می کنند که تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی ، چوکا تالش و شهرداری بندر آستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.