ایسنا/گیلان رئیس آتش نشانی رشت، از انحراف خودروی کامیون و برخورد با هشت خودرو خبر داد و گفت: شواهد حاکی از مصدومیت بالغ بر ۱۱ تن از شهروندان است که وضعیت یکی از مصدومین(دوچرخه‌سوار) وخیم اعلام شده است.

شهرام مومنی در گفت وگو با خبرگاران، از انحراف خودروی کامیون در ساعت ۱۱:۴۵ امروز، ۱۶ خرداد در حد فاصل میدان صابرین و پمپ بنزین صادقی نژاد شهر رشت خبر داد و اظهار کرد: خودروی کامیون پس از انحراف به سمت راست خیابان با بالغ بر هشت خودرو برخورد داشت.

وی با بیان اینکه برخورد با تیر چراغ برق مانع از حرکت کامیون شد، تصریح کرد: شواهد حاکی از مصدومیت بالغ بر ۱۱ تن از شهروندان است که وضعیت یکی از مصدومین(دوچرخه‌سوار) وخیم اعلام شده است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی رشت، با اشاره به اعزام مصدومین این حادثه با خودروهای عبوری و عوامل اورژانس به مراکز درمانی خبر داد و گفت: ۱۱ آتش نشان و افسر ارشد به همراه دو دستگاه خودرو به محل حادثه اعزام شدند تا نسبت به ایمن سازی و پیشگیری از بروز حوادث احتمالی همچون آتش سوزی، تصادفات بعدی و انتقال تیر چراغ برق اقدامات لازم صورت پذیرد.

مومنی با اشاره به حضور و همکاری به موقع پلیس راهور، نیروی انتظامی، شهرداری منطقه، اورژانس و عوامل اداره برق که در پیشبرد اهداف عملیاتی آتش نشانان نقش بسیار مهمی داشت، اضافه کرد: اطلاعات دقیق مصدومین و خودروهای آسیب دیده متغیر است.

انتهای پیام