رشت – ایرنا – تیم فوتبال سپیدرود رشت در ادامه مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم کشور با ۲ گل تیم ملی حفاری خوزستان را شکست داد.

به گزارش ایرنا،تیم های فوتبال سپیدرود رشت و ملی حفاری خوزستان چهارشنبه شب در هفته بیست و یکم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم سپیدرود با نتیجه ۲ بر صفر حریف خود را شکست داد.

در نیمه اول این دیدار گرچه تیم فوتبال سپیدرود رشت برتر از حریف خود ظاهر و فرصت های مناسب گلزنی نیز بدست آورد، اما این موقعیت ها تبدیل به گل نشد تا نیمه اول این بازی با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یابد. 

اما نیمه دوم تیم فوتبال سپیدرود رشت با ۲ تعویض بازی را آغاز کرد و این نیمه را هجومی تر آغاز کرد تا اینکه این تیم به گل برتری نیز دست یافت و رضا عاشوری که از ابتدای این نیمه وارد زمین شده بود، در دقیقه ۵۸ ، اولین گل سپیدرود را به ثمر رساند.

پس از به ثمر رسیدن این گل، سپیدرودی ها همچنان بر بازی تسلط داشتند تا اینکه مهیار نوری بازیکن این تیم در دقیقه ۷۷ دومین گل را به ثمر رساند تا در نهایت این مسابقه با نتیجه ۲ بر صفر به سود تیم فوتبال سپیدرود رشت خاتمه یابد.  

قضاوت این مسابقه را ، یاسر خان فام با کمک های حسن یعقوبی و بهمن محمودی برعهده داشتند که در جریان این دیدار ، رضا عاشوری ، محمد لطفی، علی بیجاری و مهیار نوری از سپیدرود رشت ، حسن جعفری پور ، مازیار فرخی و امین طاهری بازیکن و امین جعفری پور سرمربی تیم فوتبال ملی حفاری خوزستان کارت زرد دریافت کردند. 

تیم فوتبال سپیدرود رشت در این دیدار با ترکیب سیدمحمد حسینی، صادق صادقی (دقیقه ۴۶ سدعلی یحیی زاده)، میلاد پورمحسن، محمد غلامی (دقیقه ۵۷ محمد لطفی)، محمدمهدی محمدپور (دقیقه ۴۶ رضا عاشوری)، هومن مسعودی، سهیل ربیع زاده (دقیقه ۷۶ اویس کردجهان)، آرین نصیری نژاد، علی بجاری، امیرحسین صالحی (دقیقه ۶۹ محمد طالبی)، مهیار نوری و با سرمربیگری علی نظرمحمدی مقابل ملی حفاری اهواز قرار گرفت.

همچنین تیم فوتبال ملی حفاری اهواز با ترکیب رضا شریفی، مازیار فرخی، محمدامین سعیداوی، کوشا بختیاری زاده، محمدمهدی الهایی (دقیقه ۷۰ امین طاهری)، علی رضا کاکه (دقیقه ۷۰ سعید عنفاچه)، بهنام بنیادزاده، محمد باشی، حسین جعفری پور، غفار پرامون (دقیقه ۶۰ محمد پورسواریان)، علی داردان (دقیقه ۶۰ رضا احمدیان زاده) و با سرمربیگری  امین جعفری پور رو در روی سپیدرود رشت قرار گرفت.

پیش از برگزاری این بازی و تا پایان هفته بیستم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور، تیم سپیدرود رشت با کسب ۲۹ امتیاز در مکان پنجم و تیم فوتبال ملی حفاری خوزستان با کسب ۲۲ امتیاز در مکان دهم جدول رده بندی گروه اول این مسابقات قرار داشتند.

سپیدرودی ها در گروه اول رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور با تیم  های فولاد نوین خوزستان، ملی‌حفاری اهواز، ویستا توربین تهران، اسپاد تهران، محتشم تبریز، علم و ادب تبریز، آوالان کامیاران، ایرانجوان بوشهر، امید گناوه، شهرداری بندرعباس، مس نوین کرمان، نفت‌ و گاز گچساران و شهرداری همدان هم گروه هستند.