رشت – ایرنا – تیم فوتبال سپیدرود در ادامه مسابقات لیگ دسته دوم کشور در رشت میزبان ملی حفاری خوزستان است.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دو تیم از ساعت ۲۰ چهارشنبه (فردا) در هفته بیست و یکم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور در رشت به مصاف هم می روند.

رادنی دیدار افزود: تیم فوتبال سپیدرود رشت با میزبانی برابر تیم فوتبال ملی حفاری خوزستان، برای دومین هفته متوالی در رشت به میدان می رود که امیدواریم این تیم برابر حریفش به برتری دست یابد تا هر سه امتیاز این بازی خانگی را تصاحب کند.

وی ادامه داد: سپیدرودی ها هفته گذشته نیز در دیدار خانگی برابر آوالان کامیاران قرار گرفت که در نهایت برابر این حریفش به نتیجه مساوی دست یافت اما در دیدار برابر تیم فوتبال ملی حفاری خوزستان، کادرفنی و بازیکنان سپیدرود مصمم به پیروزی مقابل حریف خود هستند.

وی بیان کرد: با این وجود، تمرینات تیم فوتبال سپیدرود رشت به طور منظم زیرنظر کادر فنی این تیم در رشت پیگیری می شود تا سپیدرودی ها با قدرت و با تمام توان  رو در روی ملی حفاری خوزستان قرار گیرند.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تیم فوتبال سپیدرود هنوز با صدر جدول فاصله دارد،  نیازمند پیروزی در این دیدار خانگی است و امیدواریم که سرخپوشان رشتی با ارایه یک بازی هجومی و تماشاگرپسند، فاتح این دیدار باشند.

دیدار، به ترکیب گروه داوری این بازی نیز اشاره و خاطرنشان کرد: همچنین از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال ، اسامی قضاوت کنندگان هفته بیست و یکم لیگ دسته دوم اعلام شد که یاسر خان فام، به عنوان داور بازی تیم های سپیدرود رشت و ملی حفاری خوزستان انتخاب شد و حسن یعقوبی و بهمن محمودی نیز، به عنوان کمک داور در این مسابقه حضور می یابند. 

تا پایان هفته بیستم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور، تیم سپیدرود رشت با کسب ۲۹ امتیاز در مکان پنجم و تیم فوتبال ملی حفاری خوزستان با کسب ۲۲ امتیاز در مکان دهم جدول رده بندی گروه اول این مسابقات قرار دارند.

سپیدرودی ها در گروه اول رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور با تیمهای فولاد نوین خوزستان، ملی‌حفاری اهواز، ویستا توربین تهران، اسپاد تهران، محتشم تبریز، علم و ادب تبریز، آوالان کامیاران، ایرانجوان بوشهر، امید گناوه، شهرداری بندرعباس، مس نوین کرمان، نفت‌ و گاز گچساران و شهرداری همدان هم گروه هستند.