رشت – ایرنا – سه بانوی فوتبالیست گیلانی در اردوی تیم های ملی فوتبال بانوان زیر ۱۷ سال و زیر ۲۰ سال حضور یافتند.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از سوی کادر فنی تیم ملی فوتبال دختران زیر ۱۷ سال کشور، ۳۴ بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت شدند که سوگند راجی و ستوده مهدوی از گیلان نیز جزو دعوت شدگان به این اردو هستند.

علیرضا وهابی افزود: این ۲ فوتبالیست شایسته و ارزنده گیلان به همراه سایر دعوت شدگان، اردوی آمادگی خود را زیر نظر کادرفنی تیم ملی فوتبال دختران زیر ۱۷ سال در اصفهان دنبال می کنند و امیدواریم که سوگند راجی و ستوده مهدوی با درخشش در این اردو، به عضویت تیم ملی فوتبال دختران زیر ۱۷ سال کشور درآیند.

وی ادامه داد: همچنین از سوی کادرفنی تیم ملی فوتبال بانوان زیر ۲۰ سال کشور نیز، برترین فوتبالیست های این رده سنی به دومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی دعوت شدند که زهرا معصومی از گیلان نیز به این اردو دعوت شد.

وهابی بیان کرد: این فوتبالیست ارزنده استان گیلان به همراه سایر دعوت شدگان باید تا روز نهم خرداد  در دومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال زیر ۲۰ سال کشور در تهران ، تمرینات خود را ادامه دهند که امید است این فوتبالیست شایسته گیلان نیز، به عضویت تیم ملی فوتبال زیر ۲۰ سال بانوان کشور درآید.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان خاطرنشان کرد: گیلان یکی از کانون های  برتر فوتبال در کشور محسوب می شود و خوشبختانه فوتبالیست های این استان در هر ۲ بخش بانوان و آقایان، در تیم های ملی رده های سنی مختلف حضور چشمگیر و موثری دارند.