رشت- ایرنا- جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان از دستگیری هفت نفر از اراذل و اوباش یک درگیری رخ داده در شهرستان‌ آستارا خبر داد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی گیلان، سرهنگ حسین حسن‌پور افزود: در پی دریافت گزارش شهروندان مبنی بر ایجاد ناآرامی و وقوع درگیری میان تعدادی از اراذل و اوباش در شهرستان آستارا در روز چهارشنبه پنجم خرداد بلافاصله ماموران در محل حاضر و نسبت به بررسی ابعاد مختلف این درگیری‌ اقدام کردند.

وی اضافه کرد: پس از انجام اقدامات کارشناسی و با اشرافیت اطلاعاتی پلیس، تمامی عوامل این درگیری‌ شناسایی و دستگیری آن‌ها در دستور کار قرار گرفت.

جانشین فرماندهی انتظامی گیلان، علت وقوع درگیری میان این اراذل و اوباش را مسائل خانوادگی و ناموسی اعلام و اضافه کرد: این افراد در دو عملیات جداگانه شناسایی و ظرف کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شدند.

وی اظهار داشت: پرونده متهمان پس از بررسی های لازم، تکمیل و به همراه آنان در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

سرهنگ حسن‌پور  با قدردانی از مشارکت خوب شهروندان با پلیس خاطرنشان کرد : نیروی انتظامی با هرگونه تحرک اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت و آسایش شهروندان مقتدرانه برخورد خواهد کرد و اجازه ایجاد ناامنی و عرض اندام را به این افراد شرور نخواهد داد.

شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده است.