رشت – ایرنا – تیم فوتبال چوکا تالش در ادامه رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول کشور در رشت مغلوب تیم شاهین شهرداری بوشهر شد.

به گزارش ایرنا، تیم های فوتبال چوکا تالش و شاهین شهرداری بوشهر در هفته بیست و ششم رقابت های فوتبال لیگ دسته یک کشور عصر پنجشنبه به میزبانی چوکا و در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم شاهین شهرداری بوشهر با نتیجه ۲ بر صفر حریفش را در خانه مغلوب کرد.

در نیمه اول این دیدار، هر دو تیم بازی برابر و متعادلی را از خود به نمایش گذاشتند اما فرصت های گلزنی تیم شاهین شهرداری بوشهر مناسب تر بود و حتی این تیم به گل نیز دست بافت اما این گل در شرایط آفساید به ثمر رسید و یک بار نیز، دیرک دروازه مانع از گلزنی این تیم شد تا نیمه اول با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یابد.

نیمه دوم با حملات تیم فوتبال چوکا تالش آغاز و این تیم بیشتر بر بازی تسلط داشت، اما در دقیقه ۸۰ و روی اشتباه محرز خط دفاعی چوکا، حسین نخودکار بازیکن تعویضی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر موفق به گلزنی شد.

در دقیقه ۹۰ نیز، حسین نخودکار برای دومین بار دروازه تیم فوتبال چوکا تالش را باز کرد تا خود و تیمش را ۲ گله کند و در نهایت این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر به سود تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر خاتمه یافت.

قضاوت این دیدار را ، وحید صالحی با کمک های وحید سیفی و علی الفتی بر عهده داشتند که در جریان این مسابقه ، امید سام کن و میلاد شعبانلو از تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر، حسن پاپی و رضا اعتمادی از تیم فوتبال چوکا تالش کارت زرد دریافت کردند.

تیم فوتبال چوکا تالش در این بازی با ترکیب محمدرضا قویدل ، کنعان طاهرنژاد، امیرحسین صالحی ، یامین فلاح ، حمید خدابنده لو، علیرضا مصطفایی ، محمد جعفری (دقیقه ۸۲ رضا اعتمادی)، سپهر شعبانی ، مهدی محمدیاری (دقیقه ۷۶ علی امیری) ، حسین پاپی (دقیقه ۸۲ محمد شیخ الاسلامی) سعید خردمند و با سرمربیگری مهدی پاشازاده به مصاف تیم شاهین شهرداری بوشهر رفت.

همچنین تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با ترکیب ایمان صادقی ، علی گودرزی ، علی حمودی (دقیقه ۴۶ شاهین مجیدی)، امین شجاعیان (دقیقه ۶۹ حسین نخودکار)، رضا صدری ، حمیدرضا دیوسالار ، علی اکبر حیدری نیا، امید سام کن ، محمدجواد جلالی ، میلاد شعبانلو (دقیقه ۹۰ علیرضا ابراهیمی)، مهدی مومنی و با سرمربیگری داود مهابادی رو در روی چوکا تالش قرار گرفت.
 
پیش از این بازی تا پایان هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ دسته اول کشور، تیم چوکا تالش با کسب ۲۵ امتیاز در مکان شانزدهم و تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با ۳۶ امتیاز در مکان نهم جدول رده بندی قرار داشتند.

در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان، ۱۸ تیم در یک گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم رقابت می کنند که تیم‌های ملوان بندرانزلی ، چوکا تالش و شهرداری بندر آستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.