ایسنا/گیلان «سجاد پورحسینی» تیرانداز گیلانی کشورمان در ماده تپانچه بادی آقایان از سد نماینده کشور ایتالیا گذشت و راهی فینال رقابت‌های تیراندازی قهرمانی اروپا شد.

در جریان رقابت‌های تیراندازی قهرمانی اروپا که به میزبانی کرواسی در حال برگزاری است، تیم ملی کشورمان در ماده‌های تفنگ و تپانچه به صورت مهمان در جایگاه mqs (ذخیره) به رقابت پرداختند.

در این رقابتها سجاد پور حسینی تیرانداز گیلانی در ماده تپانچه بادی آقایان با کسب امتیاز ۵۷۹ امتیاز از سد نماینده کشور ایتالیا گذشت و راهی فینال شد.

به گزارش ایسنا؛ مسابقات تیراندازی قهرمانی اروپا از شنبه یکم خرداد به میزبانی اوسیک کرواسی آغاز شد. نمایندگان ایران نیز به درخواست الهام هاشمی سرمربی تیم ملی تفنگ و قبول فدراسیون جهانی قرار شد در این مسابقات شرکت کنند. به دلیل اینکه مسابقات برای ورزشکاران اروپایی است امکان حضور نمایندگان ایران در بخش اصلی مسابقات وجود ندارد و آنها در بخش mqs مسابقه می‌دهند.

تیم ملی تیراندازی ایران با ترکیب نجمه خدمتی، آرمینا صادقیان، فاطمه کرم‌زاده، مه لقا جام بزرگ، مهیار صداقت و پوریا نوروزیان در بخش تفنگ و جواد فروغی، هانیه رستمیان، گلنوش سبقت‌اللهی و سجاد پورحسینی در بخش تپانچه در دو گروه هشتم و بیست و یکم اردیبهشت عازم اردوهای تدارکاتی مجارستان و کرواسی شده اند.

انتهای پیام