ایسنا/گیلان فرمانده سپاه قدس گیلان در پیامی به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: حماسه آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است.

فرمانده سپاه قدس گیلان همزمان با فرا رسیدن سوم خردادماه، سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر، بیانیه‌ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران شاهد ایثارگری‌ها و حماسه آفرینی انسان‌های آزاده‌ای بود که هر یک از آن‌ها همچون افتخاری در دنیا متبلور شده است.

حماسه آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران بوده که با مدد الهی و با صلابت و فداکاری مردم و نیروهای مسلح همچون برگ زرینی در تاریخ ایران متبلورشده و درخشان است؛ آزادسازی خاک مقدسی که با خونِ‌دل رزمندگان بعد از مقاومت جانانه برای جلوگیری از اشغال سرزمینشان، با بی کفایتی برخی مسئولان وقت به دست دشمن تا بن دندان مسلح افتاد.

اما امروز نیز خرمشهرهای زیادی پیش روی ما و جوانان غیور ایران اسلامی است، خرمشهر امروز دلدادگی برخی از مسئولین کشور است که بی توجه به توان داخلی و آرمان‌های انقلاب چشم به بیرونی‌هایی دوختند که همواره نسبت به ملت ایران ظلم کرده‌اند.

آزادی خرمشهر امروز، آزادی مردم عزیزی است که تفکر واداده غربگرا و رسانه‌های معلوم الحال آن‌ها از داخل و خارج، معیشتشان را به گروگان گرفته تا نقشه‌های خیالی خود را به عمل برسانند، اما «زهی خیال باطل» جوانان ما همواره نشان دادند که بابصیرت و آگاهی خود خواب‌های خیالی دشمن را به کابوس تبدیل کرده و همواره دشمن بدخواه را ناامید می‌کنند.

همگان می‌دانندکه میدان و خرمشهرِ امروز میدان انتخابات است چرا که مشارکت بالای مردم در انتخابات خط بطلانی بر همه نقشه‌ها و خواب‌های خیالی دشمنان ایران اسلامی خواهد کشید.

سپاه قدس گیلان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آزادسازی خرمشهر، آزادی خرمشهرهای پیش روی ملت بزرگ ایران را آرزومند است.

انتهای پیام