رئیس هیات بدنسازوی و پرورش اندام گیلان گفت: ۲ روزشکار این استان به اردوی تیم ملی بادی بلدینگ و فیزیک کشور دعوت شدند.

دانیال خاتمی فر  اظهار داشت: از سوی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ، زبده ترین ورزشکاران رشته های فیزیک و بادی بیلدینگ به اردوی تیم ملی دعوت شدند که خوشبختانه سینا شریف واجاری و حسن مرتضوی از استان گیلان نیز در این اردو حضور می یابند.

وی افزود: اردوی انتخابی تیم های ملی فیزیک و بادی بیلدینگ از روز هفتم خرداد ماه سال جاری در تهران برپا می شود که سینا شیرف واجاری ورزشکار شایسته استان گیلان در رشته فیزیک و حسن مرتضوی دیگر ورزشکار ارزنده این استان در رشته بادی بیلدینگ در اردوی تیم ملی حضور می یابند.

وی ادامه داد: اردوی تیم ملی بدنسازی در رشته های بادی بیلدینگ و فیزیک برای حضور در رقابت‌های جهانی در تهران برپا می شود که امیدواریم هر ۲ ورزشکار شایسته استان گیلان که در این اردو حضور می یابند، به عضویت تیم ملی درآیند تا در رقابت های جهانی شرکت کنند.

رئیس هیات بدنسازی و پرروش اندام گیلان بیان کرد: رشته های بادی بیلدینگ و فیزیک زیرمجموعه فدراسیون بدنسازی هستند که در رشته فیزیک ورزشکاران بر اساس اندازه قد و در رشته بادی بیلدینگ بر اساس وزن با هم رقابت می کنند.

خاتمی فر خاطرنشان کرد: خوشبختانه استان گیلان در رشته های مختلف بدنسازی و پرورش اندام از ورزشکاران شایسته و ارزنده ای برخوردار است که این ورزشکاران هر ساله در رقابت های مختلف داخلی و برون مرزی مقام و مدال های ارزشمندی را کسب می کنند.

  • نویسنده : مرتضی پورمقدم