رشت – ایرنا – تیم فوتبال جوانان سپیدرود رشت در ادامه مسابقات فوتبال لیگ برتر جوانان گیلان مقابل شهرداری ماسال به برتری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم‌های فوتبال جوانان سپیدرود رشت و شهرداری ماسال عصر چهارشنبه در هفته هشتم رقابت های فوتبال لیگ برتر جوانان گیلان به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم سپیدرود رشت با نتیجه چهار بر یک حریفش را شکست داد.

در این دیدار، تیم فوتبال جوانان سپیدرود رشت برتر از حریف خود ظاهر و با استفاده مناسب از موقعیت های به دست آمده ، به یک پیروزی پرگل دست یافت تا با کسب سه امتیاز این بازی، همچنان به صدرنشینی خود در این رقابت ها ادامه دهد.

همچنین در دیگر بازی مهم انجام شده از هفته هشتم لیگ برتر جوانان گیلان ، تیم فوتبال جوانان شهرداری فومن با نتیجه ۲ بر یک برابر کیان مهر گیلان به برتری رسید تا این تیم نیز با پیروزی در این بازی، همچنان جدی ترین تعقیب کننده سپیدرود باشد.

در سایر بازی های برگزار شده نیز ، تیم فوتبال جوانان شهدای نویر بندرانزلی با نتیجه یک بر صفر تیم نیل‌رود جوکندان را مغلوب کرد و تیم فوتبال جوانان بنادر و دریانوردی بندرانزلی با نتیجه سه بر یک شهید حسین پور رشت را مغلوب کرد.

همچنین بازی تیم های فوتبال جوانان الماس اسالم تالش با سپاهان گیلان با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت و دیدار تیمهای فوتبال جوانان مدرن گیل گیلان با شاهین جوان لاهیجان نیز با نتیجه مساوی بدون گل به اتمام رسید.

اما در پرگل ترین بازی هفته هشتم رقابت های فوتبال لیگ برتر جوانان گیلان، تیمهای بینادکار پره‌سر و شهرداری تولمشهر رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم فوتبال جوانان بنیادکارپره سر در یک بازی برتر با نتیجه پنج بر یک حریفش را شکست داد.

در جدول رده بندی این رقابت ها و تا پایان هفته هشتم لیگ برتر جوانان گیلان، تیم سپیدرود رشت با ۲۲ امتیاز صدرنشین است، تیم فوتبال جوانان شهرداری فومن با ۱۹ امتیاز در مکان دوم قرار دارد، تیم فوتبال جوانان بنادر و دریانوردی بندرانزلی با ۱۶ امتیاز سوم است، تیمهای فوتبال جوانان شهدای نویر بندرانزلی و شهرداری ماسال نیز با ۱۵ امتیاز در رتبه های بعدی قرار دارند.

طی رقابت های فوتبال لیگ برتر جوانان باشگاه های استان گیلان ، ۱۴ تیم در یک گروه به صورت دوره ای با هم به رقابت می پردازند که در نهایت تیم قهرمان به عنوان نماینده گیلان، در مسابقات قهرمانی جوانان کشور حضور می یابد.