رشت – ایرنا – چهار داور از استان گیلان بازی تیمهای نود ارومیه و خوشه طلایی ساوه را قضاوت می کنند.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال، اسامی داوران قضاوت کننده هفته بیست و پنجم لیگ دسته اول اعلام شد که کمیل غلامی از گیلان به عنوان داور وسط بازی تیم های نود ارومیه و خوشه طلایی ساوه انتخاب شد.

علیرضا وهابی افزود: همچنین عباس پورحیدری به عنوان کمک داور اول ، حامد تازه پور به عنوان کمک داور دوم و علی محمدی پور به عنوان داور چهارم همگی از گیلان، در دیدار تیم های نود ارومیه و خوشه طلایی ساوه حضور خواهند یافت که این بازی از غروب امروز چهارشنبه در ارومیه برگزار می شود.

وی ادامه داد: حمید حاج ملک، محمدرضا مهرگان، حامد سیری ، عسگر محمدی، آرش امینی، محمد رعنایی، امیر قاسمی و عبدالحسین باستان دیگر داوران و کمک داوران گیلانی هستند که در تست پیش فصل رقابت های لیگ برتر حضور یافته بودند و این داوران و کمک داوران، رقابت های لیگ برتر و لیگ دسته اول را قضاوت می کنند.

وی اضافه کرد: داوران استان گیلان در رقابت های مختلف فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در هر ۲ بخش آقایان و بانوان حضور فعالی دارند که هر ساله تعدادی از این داوران، در مهمترین رقابت های فوتبال لیگ های کشور حضور می یابند.

وهابی به گروه داوری دربی گیلان در لیگ دسته اول نیز اشاره و خاطرنشان کرد: همچنین سعاد وفا پیشه به عنوان داور بازی تیمهای فوتبال شهرداری بندر آستارا و چوکا تالش انتخاب شد.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان افزود: ایوب غلامزاده و رامین بابایی نیز به عنوان کمک داور در این دیدار حضور می یابند ، مهدی جبرئیلی به عنوان داور چهارم و علی اکبر جهانی به عنوان ناظر گروه داوری دیدار تیم های فوتبال شهرداری بندر آستارا و چوکا تالش انتخاب شدند.

تیم های فوتبال شهرداری بندر آستارا و چوکا تالش از ساعت ۱۷ و  ۱۵ دقیقه عصر امروز( چهارشنبه) در یکی از دربی های گیلان در لیگ دسته اول کشور در ورزشگاه وحدت آستارا به مصاف هم می روند.