رشت – ایرنا – رئیس دانشگاه پیام نور گیلان از دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور برای شرکت در جشنواره ملی شعر دانشجویی با موضوع آزاد دعوت کرد.

دکتر سعید صادقی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دانشگاه پیام نور استان گیلان میزبان جشنواره ملی شعر دانشجویی با موضوع آزاد و با محورهای امید، پویایی و نشاط دوران دانشجویی است که دانشجویان علاقمند سراسر کشور می توانند آثارشان را برای شرکت در این جشنواره ارایه دهند.

وی درباره شرایط ارسال آثار به این جشنواره خاطر نشان کرد: اشعار تنها باید از طریق وبگاه جشنواره به آدرس www.chdl.pnu.ac.ir و از طریق فایل word ارسال شود.

 رئیس دانشگاه پیام نور گیلان با بیان اینکه آثاری که پیش از این در جشنواره ها برگزیده شده اند در این جشنواره ارسال نشود، اضافه کرد: شاعر باید دانشجوی شاغل به تحصیل یکی از دانشگاه های کشور باشد.

وی بیان داشت: مشخصات شاعر شامل نام، نام خانوادگی، سال تولید، مقطع و رشته تحصیلی، شماره دانشجویی، مرکز دانشگاهی، آدرس و شماره تماس نوشته شود.

دکتر صادقی خاطر نشان کرد: همچنین در صورت چاپ کتاب شعر عنوان کتاب، محل نشر و نام نشر ذکر شود.

رئیس دانشگاه پیام نور گیلان ارسال آثار برای شرکت در این جشنواره را تا دی ماه سال جاری عنوان و تصریح کرد: این جشنواره بهمن ماه امسال به صورت مجازی برگزار خواهد شد که به دانشجویان برگزیده جوایزی اهدا می شود.

در سال ۹۸ جشنواره سراسری شعر و ادب دانشجویی از همدلی تا شکوفایی و در سال ۹۹  جشنواره سراسری شعر دانشجویی گرامیداشت دفاع مقدس با عنوان ۴۰ سال “پایداری، حماسه و سرافرازی در حوزه دفاع مقدس” به میزبانی دانشگاه پیام نور استان گیلان برگزار شد.