آستارا – ایرنا – مدیر امور رسانه ای تیم شهرداری آستارا گفت: بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم از سوی مدیرعامل باشگاه به دلیل کسب نتایج ضعیف در مسابقات لیگ دسته اول کشور به کسر ۱۵ درصد از کل قرارداد جریمه شدند.

محمد اشجعی روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: تیم شهرداری در هفت بازی گذشته خود هیچ امتیازی کسب نکرده و این جریمه با توجه به آئین نامه انضباطی باشگاه شامل بازیکنان و اعضای کادر فنی شد و در صورت ادامه این روند جریمه های سنگینی اعمال خواهد شد.

وی بیان کرد: تیم شهرداری آستارا در هفته بیست و چهارم مسابقات لیگ دسته اول کشور با نتیجه ۲ بر یک برابر خوشه طلایی ساوه شکست خورد و این باخت ها شایسته قهرمان نیم فصل لیگ دسته اول نیست.

وی ادامه داد: به دلیل آماده نبودن سیستم روشنایی ورزشگاه وحدت آستارا، بازی های خانگی تیم شهرداری در ماه مبارک رمضان بعد از زمان افطار در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار شد اما به دنبال تغییر ساعت بازی ها بعد از ماه رمضان مسابقه بین تیم های شهرداری آستارا و چوکا تالش روز ۲۹ اردیبهشت ساعت ۱۷:۴۵ در ورزشگاه وحدت این شهرستان برگزار خواهد شد.

مدیر امور رسانه ای باشگاه شهرداری آستارا گفت: پس از استعفای پایان رافت، هیات مدیره تیم فوتبال شهرداری آستارا با احمد جمشیدیان بازیکن سابق تیم ملی فوتبال و سرمربی پیشین پاس همدان قرارداد همکاری بست و این تیم با ۳۱ امتیاز در رده یازدهم لیگ دسته اول قرار دارد.

در مسابقات فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم از جمله سه تیم ملوان انزلی، چوکای تالش و شهرداری آستارا از گیلان حضور دارند و پس از انجام ۳۴ بازی، تیم های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ برتر دوره بیست و یکم را برای سال ۱۴۰۰ کسب خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول راهی لیگ دسته دوم خواهند شد.

 بندر مرزی آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان واقع و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در این شهرستان ساماندهی شده است.