ایسنا/گیلان جانشین فرمانده سپاه گیلان در اقشار بسیج با تاکید بر اینکه به دنبال برگزاری انتخابات امن و باشکوه هستیم، گفت: اهمیت انتخابات در گام دوم انقلاب در کشور انکارناپذیر است.

سرهنگ حسن حبیبی امروز در مراسم تکریم و معارفه مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه گیلان اظهار کرد: اگر امروز همه کارکنان که در دستگاه های عظیم دولتی مشغول به کارند از ابتکار، نیرو، توانایی های فکری و روحی استفاده کنند، کار دولت با شتاب بیشتر و بهتر خواهد شد.

وی با بیان اینکه باید از همه قدرت فکری و علمی کارکنان در محیط کار بهره برد یادآور شد: نباید بگذاریم ساعتی از کارمان به بطالت و یا به کم کاری بگذرد.

جانشین فرمانده سپاه گیلان در اقشار بسیج در ادامه با اشاره به درپیش بودن انتخابات و اهمیت حضور گسترده مردم در این دوره از انتخابات افزود: مشارکت بالای مردم در انتخابات تراز بین‌المللی جمهوری اسلامی را در دنیا بالا می‌برد.

حبیبی با اشاره به مشکلات مختلف و گلایه‌ به حق مردم از مشکلات اقتصادی گفت: باید در انتخابات پیش رو سکان هدایت کشور را به دست شخصی درست بسپاریم.

وی با تاکید بر مشارکت حداکثری در انتخابات گفت: جمهوری اسلامی ایران کشوری پرظرفیت و سرشار از فرصت است و ما گردنه‌های سختی را پشت سر گذاشتیم، با مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح، می توانیم قله‌های پیشرفت و عدالت را به نفع آحاد مردم فتح نماییم.

جانشین فرمانده سپاه گیلان با تاکید بر اینکه به دنبال برگزاری انتخابات امن و باشکوه هستیم، گفت: اهمیت انتخابات در گام دوم انقلاب در کشور انکارناپذیر است.

حبیبی با بیان اینکه رأی مردم فرصتی چهار ساله را در اختیار شخصی می‌گذارد که ۹۲ درصد بودجه کشور را در اختیار دارد خاطرنشان کرد: مسیر رشد و بالندگی انقلاب اسلامی با حمایت مردم امکان‌پذیر است.

به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ عباس حسینی تقدیر و سرهنگ دوم پاسدار رضا رنجبر به‌ عنوان رئیس سازمان بسیج کارمندان و ادارات سپاه قدس گیلان منصوب شد.

انتهای پیام