رشت – ایرنا – تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا در ادامه رقابت های لیگ دسته اول کشور مغلوب تیم نود ارومیه شد.

تیم های فوتبال شهرداری بندر آستارا و نود ارومیه شنبه شب در هفته بیست و سوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم نود ارومیه با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست داد.

نیمه اول این دیدار با برتری تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا همراه بود و بازیکنان این تیم چند موقعیت مناسب گلزنی بدست آوردند اما در نهایت هیچ یک از این فرصت ها تبدیل به گل نشد و بازی درنیمه اول با نتیجه مساوی صفر بر صفر پایان یافت.

در نیمه دوم نیز تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا برتری محسوسی نسبت به حریفش داشت اما از این برتری سودی نبرد تا اینکه تیم فوتبال نود ارومیه در دقایق پایانی این بازی به گل دست یافت تا سه امتیاز شیرین خارج از خانه این مسابقه را کسب کند.

در دقیقه ۹۰ این دیدار تیم فوتبال نود ارومیه صاحب یک ضربه پنالتی شد و محمد زینالی کاپیتان تیم این ضربه را به گل تبدیل کرد و در نهایت این مسابقه با نتیجه یک بر صفر به سود تیم نود ارومیه خاتمه یافت و شهرداری بندرآستارا ششمین شکست متوالی خود در دور برگشت این رقابت ها کرد.

قضاوت این دیدار را ناصر جنگی با کمک های حسین گلشنی و محمد شاکر بر عهده داشتند که در جریان این مسابقه ، بهزاد سلطانی ، مبین رضاپور و سعید دلاور از تیم شهرداری بندر آستارا و محمد زینالی از تیم نود ارومیه کارت زرد دریافت کردند.

تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا در این دیدار با ترکیب اشکان توانای ، سعید دلاور ، حمید ابراهیمی ، آرمین منفرددوست ، بهزاد سلطانی ، جابر نصیری ، مبین رضاپور ، محمد آزادطلب ، مسعود رمضانی ، جواد آقایی پور و با سرمربیگری احمد جمشیدیان مقابل تیم نود ارومیه قرار گرفت.

همچنین تیم نود ارومیه با ترکیب سیدرسول حسینی ، محمد زینالی ، احسان جوشن ، مهدی محمدی ، علی بشری ، هادی آقازاده ، عماد علیپور، محمد رستمی زاده ، آرمان سوداگر ، تورج آقایاری ، آرمین مصطفوی و سرمربیگری عباس عزیزی مقابل تیم شهرداری بندرآستارا قرار گرفت.

پیش از برگزاری این دیدار و تا پایان هفته بیست و دوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور، تیم شهرداری بندر آستارا با کسب ۳۱ امتیاز در مکان یازدهم و تیم فوتبال نود ارومیه با کسب ۱۹ امتیاز در مکان هفدهم جدول رده بندی قرار داشتند.

در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان، ۱۸ تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم رقابت می کنند که تیمهای فوتبال ملوان بندر انزلی، چوکا تالش و شهرداری بندر آستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.