ایسنا/گیلان فرمانده سپاه قدس گیلان ارزش ریالی تعداد بسته‌های معیشتی توزیع شده در گیلان در یک‌سال گذشته را ۱۳۷ میلیارد تومان عنوان کرد.

سردار محمد عبدالله پور ظهر امروز در مراسم رزمایش سراسری مواسات و توزیع ۴۳ هزار بسته معیشتی در ماه رمضان در استادیوم ورزشی شهید عضدی رشت با اشاره به نقش تاثیرگذار بسیج سازندگی در رفع محرومیت‌زدایی در کشور، اظهار کرد: ۲۰ سال از تاسیس سازمان بسیج سازندگی گذشته و در طی این مدت اقدامات موثری در حوزه های مختلف سازندگی در گیلان صورت‌ گرفته است. 

وی تصریح کرد: ساخت دو هزار مسکن مددجو و محرومین در مناطق محروم استان در چند سال گذشته یکی از اقدمات خوب انجام شده است. 

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم توجه به تامین جهیزیه نوعروس و دامادان گیلانی افزود: رزمایش مواسات فقط شامل تامین بسته‌های معیشتی نشده و در این مدت ۳۰۰ سری جهزیه به زوج‌های جوان گیلانی توزیع شده و این روند ادامه‌ دار است.

عبدالله پور ارزش ریالی تعداد بسته‌های معیشتی توزیع شده در گیلان در یک‌سال گذشته را ۱۳۷ میلیارد تومان دانست و گفت: در یکسال گذشته با کمک مردم و خیرین رزمایش مواسات به بهترین نحو در گیلان اجرایی شده و این روند تا اتمام کرونا ادامه خواهد داشت.

عبدالله پور، در پایان با تاکید بر اینکه روز قدس، پاسداشت خون به ناحق ریخته شهدا مقاومت است، تصریح کرد: روز قدس، پاسداشت خون به ناحق ریخته شهدایی است که در راه مقاومت ریخته شده تا پیام آزادی قدس را به همه اعصار و قرون و نسل‌ها رسانده و از این طریق نشان دهد که استکبار جهانی هرگز تعبیر رویاهای خود را نخواهند دید و جبهه مقاومت  در برابر آن‌ها خواهند ایستاد.

انتهای پیام