رشت – ایرنا – پنج هزار بسته معیشتی در قالب طرح مواسات و همدلی همزمان با روز جهانی قدس بین نیازمندان در گیلان توزیع شد.

در مراسم توزیع این بسته های معیشتی که در مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت انجام شد، آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت، ارسلان زارع استاندار  و سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان حضور داشتند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان در خصوص توزیع این بسته های معیشتی افزود : توزیع این بسته های معیشتی در  راستای توزیع ۴۴ هزار بسته معیشتی است که در ماه مبارک رمضان در گیلان توزیع می شود.

سرهنگ پاسدار احمد ابراهیمی افزود: از اول ماه مبارک رمضان تاکنون، ۳۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع و هم اینک نیز شاهد توزیع پنج هزار بسته معیشتی در گیلان هستیم و طبق برنامه پیش بینی شده تا پایان ماه مبارک رمضان تمام ۴۴ هزار بسته توزیع می شود.

وی ادامه داد: از زمان شیوع کرونا در گیلان تا قبل از ماه مبارک رمضان، ۳۳۶ هزار بسته معیشتی به ارزش بیش از ۱۳۷ میلیارد تومان بین نیازمندان توزیع شد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان خاطرنشان کرد: با شیوع کرونا ۲ هزار گروه جهادی در سطح استان فعال شد اما هم اینک این رقم به سه هزار گروه جهادی با ۱۵ هزار عضو افزایش یافته که این گروه های جهادی در بخش های مختلف مشغول خدمت رسانی به مردم هستند.