رشت – ایرنا – نماینده ولی فقیه در استان گیلان گفت: هم اینک قدس تبدیل به نماد بزرگ مقاومت و آزادیخواهی برای همه ملتهایی تبدیل شده که زیر چکمه ظالمان و مستکبران هستند.

آیت الله رسول فلاحتی روز جمعه در حاشیه رزمایش مواسات ، همدلی و توزیع ۵ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان در رشت افزود :امروز قدس دیگر متعلق به جهان اسلام نیست بلکه همه ملتهای آزاده دنیا و اجتماعات عظیمی  که مردم برعلیه مستکبران تشکیل می دهند در ادامه مبارزات روز قدس است.

وی ادامه داد: مردم و ملتهای سراسر جهان به این نتیجه رسیده اند که باید در مقال ظلم و زور ایستادگی و مقاومت کنند که این امر حاصل تاثیر روز قدس و مبارزه مردم مظلوم فلسطین در مقابل رژیم جعلی صهیونیست ها می باشد.

نماینده ولی فقیه در گیلان بیان کرد: هم اینک نیز منتظر شکل گیری انتفاضه جدید و پیروزی مردم مظلوم فلسطین و نابودی رژیم رو به افول صهیونیستی و اقامه نماز جمعه به امامت مقام معظم رهبری در مسجد الاقصی هستیم.

آیت الله فلاحتی با اشاره به توزیع پنج هزاربسته معیشتی خاطرنشان کرد: مردم فهیم گیلان در کمک به هم نوع و امور خیرخواهانه پیش قدم هستند و از زمان شیوع کرونا شاهدیم که تمامی افرادی که می توانند به سایر هموطنان خود کمک کنند در این عرصه حضور یافته اند. 

امام جمعه رشت ادامه داد: مردم گیلان کمک شایانی در این حوزه داشته اند و از آنها قدردانی می کنیم چنانکه با کمک همه اقشار مختلف مردم امروز شاهد توزیع پنج هزار بسته معیشتی بین نیازمندان هستیم .

البته در ماه مبارک رمضان ۴۴ هزار بسته معیشتی بین اقشار آسیب پذیر از بیماری کرونا در گیلان توزیع می شود.

آیت الله فلاحتی بیان کرد: مردم ما هماره در چنین مواقعی به کمک هم می شتابند و امیدواریم که این روند کمک به آسیب پذیران جامعه همچنان ادامه یاید تا بخشی از آلام های این خانواده ها کاهش یابد.

پنج هزار  بسته معیشتی به مناسبت گرکمایداشت سالروز روز جهانی قدس و همچنین سالروز تشکیل بسیج سازندگی روز جمعه در گیلان اغاز که تعدادی از این بسته هایم عیشتی با حضور مسئولان استان گیلان در مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت بین نیازمندان توزیع شد.