ایسنا/گیلان نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: امروز بشریت به این نتیجه رسیده که باید در برابر استکبار مقاومت کنند اگر این انتفاضه جدید و جهانی شکل بگیرد دیگر محدود به فلسطین نیست بلکه تمام جغرافیای بشری را فراخواهد گرفت.

آیت‌الله فلاحتی امروز در مراسم توزیع ۵۰۰۰ بسته مومنانه که همزمان با گرامیداشت روز قدس و سالروز تشکیل بسیج مستضعفین در ورزشگاه عضدی رشت برگزار شد، اظهار کرد: روز قدس از مواریث ارزشمند امام(ره) بوده و نماد بزرگ مقاومت برای همه ملت‌ها شده، فقط متعلق به جهان اسلام نیست بلکه همه ملت‌های آزاده از آمریکا تا آفریقا و اروپا و همچنین اجتماعات عظیمی که مردم بر علیه سردمداران ظلم شاهد هستند در امتداد روز قدس است.

نماینده ولی فقیه در گیلان افزود: به تعبیر امام(ره) «قدس فقط نماد عربی و ملی نیست بلکه نماد مقاومت برای همه ملت‌هاست که زیر چکمه ظالمان از بین می‌روند».

وی گفت: امروز بشریت به این نتیجه رسیده که باید در برابر استکبار مقاومت کنند اگر این انتفاضه جدید و جهانی شکل بگیرد دیگر محدود به فلسطین نیست بلکه تمام جغرافیای بشری را فراخواهد گرفت و آمریکایی‌ها هم باید غرب آسیا را تخلیه کنند.

آیت‌الله فلاحتی گفت: با شکل‌گیری انتفاضه جدید در این مسیر جریان بخشی شده و ارکان آزادی خواهی ممتد پیگیری می‌شود تا استکبار بساط خودش را از میان ملت‌ها جمع کند؛ به امید آن روز که شاهد اقامه نماز جماعت در سرزمین قدس باشیم.

انتهای پیام