ایسنا/گیلان مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان گفت: با هدف قدردانی از زحمات معلمان عزیز و گرامیداشت سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و آغاز هفته معلم، پویش استانی «معلم عزیز من» برگزار می شود.

پریسا کرمی در گفت وگو با خبرنگاران، از برگزاری پویش «معلم عزیز من» در گیلان خبر داد و اظهار کرد: پویش استانی «معلم عزیز من» همزمان با آغاز هفته معلم و به ابتکار اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه پویش مذکور به صورت ارسال فیلم های کوتاه سه دقیقه ای به منظور ارج نهادن به مقام معلمان پرتلاش در شرایط همه گیری بیماری کرونا در گیلان برگزار می شود، تصریح کرد: در این پویش استانی که در دو سطح ویژه دانش آموزان و بخش عمومی با موضوع «یاد روزهای مدرسه» برگزار می شود، علاقمندان می توانند با تهیه ویدیو از پیام های محبت آمیز خطاب به معلمان دوران تحصیل خود و درج نام و نام خانوادگی، سن، شهرستان محل سکونت و شماره همراه خود و ارسال ویدیو به دبیرخانه پویش، ضمن شرکت در این رویداد از جوایز ارزنده آن نیز بهره مند شوند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان، تهیه فیلم حداکثر به مدت سه دقیقه، ارسال ویدیو به صورت افقی و با کیفیت قابل قبول از طریق شبکه های اجتماعی به شماره همراه ۰۹۱۱۷۶۵۲۵۰۰ و انتشار ویدیو در فضای مجازی با هشتگ «معلم عزیز من» را از مهمترین محورهای این پویش استانی دانست.

کرمی مهلت شرکت در رویداد فرهنگی «معلم عزیز من» را ۱۱ لغایت ۱۸ اردیبهشت دانست و خاطرنشان کرد: زمان اعلام نتایج و اسامی هفت برگزیده نهایی این پویش استانی با اهدای جوایز نقدی به هر یک از برگزیدگان، همزمان با عید سعید فطر خواهد بود.

انتهای پیام