رشت – ایرنا- مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان، دانش آموزان استان را به شرکت در پویش " معلم عزیز من" برای پاسداشت مقام والای معلمان دعوت کرد.

پریسا کرمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مخاطبان از اقشار مختلف مردم می توانند پیام قدردانی خویش از معلمان را در قالب ویدئوهای سه دقیقه ای تولید و ارسال نمایند.
وی افزود: علاقمندان شرکت در این پویش استانی می توانند در دو سطح ویژه دانش آموزان و بخش عمومی با موضوع (یاد روزهای مدرسه) با تهیه ویدیو از پیام های مهر آمیز خطاب به معلمان دوران تحصیل خود و درج نام و نام خانوادگی، سن، شهرستان محل سکونت و شماره تلفن همراه خود و ارسال ویدیو به دبیرخانه پویش، ضمن شرکت در این رویداد از جوایز ارزنده آن نیز بهره مند شوند.
کرمی با بیان این که معلمان در دوران سخت شیوع کرونا نیز از آموختن باز ننشستند خاطرنشان کرد: این پویش فرصتی برای قدردانی ویژه از آنان فراهم می کند .
وی تشریح کرد: تهیه فیلم  حداکثر در سه دقیقه، نحوه فیلم برداری به صورت افقی و با کیفیت قابل قبول از طریق شبکه های اجتماعی به شماره همراه ۰۹۱۱۷۶۵۲۵۰۰ و انتشار ویدیو در فضای مجازی با هشتگ #معلم_عزیز_من از مهمترین محورهای این پویش استانی است.
مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان تصریح کرد: بر اساس اعلام دبیرخانه  مهلت شرکت در این رویداد فرهنگی از امروز تا ۱۸ اردیبهشت به مدت یک هفته ادامه دارد.