رشت – ایرنا – سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان انزلی گفت: بازیکنان این تیم برابر قشقایی شیراز گل های تاکتیکی به ثمر رساندند.

معصومعه جهانچی روز یکشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بازیکنان تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی در دیدار برابر قشقایی شیراز بسیار قدرتمند ظاهر شدند و گل هایی که به ثمر رساندند را در تمرینات کار کرده بودند.

وی افزود: گرچه در دیدار برابر قشقایی شیراز در نیمه اول ضعیف بودیم و نتوانستیم همه توانایی های خود را نشان دهیم اما در نیمه دوم بازیکنان تیم فوتبال بانوان ملوان خوب ظاهر شدند و از فرصت ها نیز استفاده کردند.

وی ادامه داد: به هرحال در این دیدار بازیکنان دستورات کادرفنی را به خوبی در زمین مسابقه پیاده کردند که در نهایت نیز توانستند به یک پیروزی پرگل و ارزشمند دست یابند و امید است این روند در بازی های آتی نیز ادامه یابد.

سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان انزلی اضافه کرد:در دیدار اول در بوشهر هم بازیکنان خوب ظاهر شدند و بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند اما در نهایت نتوانستیم نتیجه لازم را کسب کنیم  و پس از آن دیدار تمرینات خود را به طور منظم انجام دادیم تا بازیکنان  به آمادگی کامل مقابل قشقایی برسند.

جهانچی بیان کرد: امیدواریم که به زودی بیماری کرونا ریشه کن شود تا تماشاگران بتوانند از نزدیک نظاره گر بازی های فوتبال باشند چون حضور تماشاگران، شور و اشتیاق خاصی را در ورزشگاه ها ایجاد می کند.

وی خاطرنشان کرد: دختران این تیم با سختی تلاش و تمرین می کنند تا خود را به مرز آمادگی رسانده و بازی های خوبی را از خود به نمایش بگذارند ک و به طور حتم با حضور تماشاگران بهتر بازی خواهند کرد چون تشویق تماشاگران انرژی و انگیزه آنان را مضاعف کرده و باعث می شود تا بازیکنان تلاش بیشتری داشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی تصریح کرد: به هرحال ما تمام سعی و تلاش خود را انجام می دهیم تا بازیکنان در هر دیدار با آمادگی کامل در زمین مسابقه حضور یابند و امید است در سایر مسابقات همانند دیدار برابر قشقایی شیراز دستورات کادرفنی را به خوبی پیاده کرده و نتایج خوبی را کسب کنیم.

تیم های فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی و قشقایی شیراز عصر جمعه در هفته دوم رقابت های فوتبال لیگ برتر بانوان کشور در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم فوتبال بانوان ملوان انزلی در یک بازی یک طرفه و پرگل با نتیجه ۶ بر صفر حریف خود را شکست داد.

در رقابت های فوتبال لیگ برتر بانوان کشور، تیمهای ذوب آهن و سپاهان اصفهان، ملوان بندرانزلی، نماینده البرز، همیاری آذربایجان غربی، شهرداری سیرجان، سارگل بوشهر، پالایش گاز ایلام و وچان کردستان  به صورت دوره ای در یک گروه با هم رقابت می کنند.