ایسنا/گیلان مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت بسیج بندر آستارا از مثبت اعلام شدن تست کرونای بازیکنان این تیم و لغو بازی این تیم در لیگ دسته سه فوتبال خبر داد.

اکبر کابینی، در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: بازی دو تیم فوتبال کانیاو اشنویه و مقاومت بسیج آستارا، بعد از مثبت شدن تست PCR تعدادی از اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم مقاومت نماینده استان گیلان به ویروس کووید ۱۹ با تصمیم سازمان لیگ لغو شد.

وی با بیان اینکه لغو این بازی با پیگیری ها و مکاتبات بیژن خالقوردی پور، رئیس هیأت فوتبال آستارا و شاهین شربیانی عضو این هیأت با هیأت فوتبال استان گیلان و فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران انجام شد، افزود: در این رابطه از پیگیری های صورت گرفته این دلسوزان ورزش شهرستان تقدیر و تشکر می کنم.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت بسیج آستارا، خاطرنشان کرد: تاریخ جدید بازی تیم های مقاومت بسیج و کانیاو اشنویه از سوی سازمان لیگ اعلام می شود.

وی اضافه کرد: دیدار تیم های کانیاو اشنویه و مقاومت بسیج آستارا از سری مسابقات مرحله نهایی لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور بود که بر اساس برنامه از پیش اعلام شده از سوی فدراسیون، باید روز پنجشنبه، ۹ اردیبهشت در استادیوم شهید باکری استان آذربایجان غربی برگزار می شد.

انتهای پیام