رشت – ایرنا – سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: در یک بازی سخت و سنگین برابر شهرداری آستارا پیروز شدیم.

رضا مهاجری غروب شنبه در پایان دیدار تیم های فوتبال شهرداری آستارا و مس کرمان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همانطور که پیش بینی می کردیم بازی بسیار سختی بود اما بازیکنان ما به خوبی این بازی را مدیریت کردند تا سرانجام پیروز شویم.

وی افزود: در نیمه اول این دیدار نیز و در همان دقایق اولیه فرصت گلزنی داشتیم اما نتوانستم از این فرصت ها شود ببریم اما خوشبختانه در نیمه دوم به گل رسیدیم و توانستیم تیم شهرداری آستارا را در رشت شکست دهیم.

وی بیان کرد: البته پس از گلی که به ثمر رساندیم ، تیم شهرداری آستارا فشار زیادی  را وارد کرد اما بازیکنان مس کرمان توپ های اول را زدند و همچنین اجازه ندادند که تیم حالت دفاعی بگیرد و اجازه دادند که دفاع ما عقب نشینی کند.

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان ادامه داد: شهرداری آستارا یک تیم جنگجو، دونده و پرتلاش است و بازی با این تیم در این شرایط آب و هوایی بسیار سخت و مشکل است چون بازیکنان این تیم تا پایان بازی همچنان دونده هستند که این امر کار را برابر هر تیمی سخت خواهد کرد.

مهاجری خاطرنشان کرد: به هرحال در این دیدار سخت به برتری رسیدیم و می توان گفت که بازیکنان ما کار بزرگی را انجام دادند چون این پیروزی می تواند در ادامه راه به ما کمک کند و با کسب این سه امتیاز خارج از خانه ، به اعتماد به نفس خوبی دست یافتیم.

وی در خاتمه اظهار کرد: امیدوارم که در ادامه رقابت های لیگ نیز ، ضمن ارایه بازی های بهتر و زیبا، نتایج خوبی را کسب کنیم و در نهایت بتوانیم به رقابت های لیگ برتر صعود کنیم.

تیم های فوتبال شهرداری آستارا و مس کرمان عصر روز شنبه در هفته سوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم مس کرمان با نتیجه یک بر صفر برابر حریف خود به برتری رسید.

پیش از برگزاری این دیدار و تا پایان هفته سوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان، تیم های مس کرمان و شهرداری آستارا با کسب چهار امتیاز و به دلیل تفاضل گل، به ترتیب در رتبه های سوم و پنجم جدول رده بندی ۱۸ تیمی این مسابقات قرار داشتند.