ایسنا/گیلان فرماندار شهرستان رشت از پلمب ۱۴۷ و اخطار به ۲۴۹۵ واحد صنفی متخلف در مرکز استان خبر داد و گفت: براساس شاخص‌های وزارت بهداشت، وضعیت شهرستان رشت به لحاظ ابتلا به بیماری کرونا همچنان قرمز است، لذا محدودیت‌های کرونایی منطبق با وضعیت قرمز، به مدت یک هفته دیگر در شهرستان رشت تمدید می‌شود.

علی فتح‌اللهی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اجرای دو هفته‌ای محدودیت‌های کرونایی در شهرستان رشت، اظهار کرد: از اول آذرماه جاری تاکنون در پی اجرای محدودیت‌های دو هفته‌ای در سطح شهرستان رشت، ۱۴۷ مورد واحد صنفی متخلف پلمب شدند و همچنین ۲۴۹۵ واحد نیز تذکر کتبی و اخطار پلمب دریافت کردند.

فرماندار شهرستان رشت افزود: براساس شاخص‌های وزارت بهداشت، وضعیت شهرستان رشت به لحاظ ابتلا به بیماری کرونا همچنان قرمز است، لذا محدودیت‌های کرونایی منطبق با وضعیت قرمز، به مدت یک هفته دیگر در شهرستان رشت تمدید می‌شود.

وی با اشاره به ممنوعیت ترددهای بین شهری در وضعیت قرمز، افزود: با توجه به مصوبه ستاد مقابله با کرونای شهرستان، آن دسته از متقاضیانی که طی دو هفته گذشته، از فرمانداری مجوز تردد دریافت کردند، اعتبار برگه تردد آنها برای هفته آتی نیز معتبر است و نیازی به مراجعه جهت تمدید آن ندارند.

به گزارش ایسنا؛ دکتر سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت امروز اعلام کرد: علی‌رغم کاهش تعداد شهرستان‌های دارای وضعیت قرمز، نمودار وضعیت بستری بیماران کرونا در برخی استان‌ها مانند استان مازندران، گیلان و گلستان در حال صعود است.

انتهای پیام