رشت – ایرنا – تیمهای فوتبال ملوان بندرانزلی و خیبر خرم آباد امشب در هفته بیست و دوم رقابتهای لیگ دسته اول کشور در ورزشگاه تختی بندرانزلی به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم خیبر خرم آباد با نتیجه ۲ بر صفر ملوان را شکست داد.

در نیمه اول این دیدار هر دو تیم یک بازی متعادل را از خود به نمایش گذاشتند و فرصت گلزنی نیز به دست آوردند اما این فرصتها به هدر رفت تا در نهایت این نیمه بدون رد و بدل شدن گل با نتیجه مساوی خاتمه یابد.
در ابتدای نیمه دوم تیم خیبر خرم آباد فرصت گلزنی داشت اما دروازبان و مدافعان ملوان مانع از فروپاشی دروازه خود شدند.
در ادامه این نیمه تیم ملوان تا حدی بر بازی تسلط یافت اما تیم خیبر خرم آباد بود که به گل برتری رسید و عارف رستمی بازیکن این تیم موفق شد در دقیقه ۷۴ دروازه ملوان را باز کند.
اما این پایان کار نبود چون عارف رستمی بازیکن تیم خیبر خرم آباد در دقیقه ۸۴ نیز دومین گل تیمش را هم به ثمر رساند تا در نهایت این بازی با نتیجه ۲ بر صفر به سود خیبر خرم آباد خاتمه یابد.
قضاوت این دیدار را  اشکان خورشیدی با کمک های محمدرضا طبری و امین اسکندری برعهده داشتند که در جریان این بازی، میثم شاه مکوندزاده از ملوان، بهرام احمدی و احسان جودکی از خیبر خرم آباد کارت زرد دریافت کردند.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با ترکیب ابوالفضل عباسی، عیسی پرتو، رسول ناصربخت، مهدی هاشم نژاد، مهدی نیایش پور، زکریا مرادی، امیرسام نصیری، فربد بلوک باشی، وحید فارغ، سبحان پسندیده، سجاد بازگیر با سرمربیگری مازیار زارع مقابل تیم خیبر خرم آباد قرار گرفت.
همچنین تیم خیبر خرم آباد با ترکیب محمد ضیایی، مرتضی غلامعلی تبار، محمود بیرانوند یگانه، جواد نصیر، فرزاد محمدی، مصطفی نوروزی، عارف رستمی، امیرحسین غلامی، آرش افشین، روزبه شاه علیدوست با سرمربیگری عبدالله ویسی رو در روی ملوان بندرانزلی قرار گرفت.
پیش از این بازی و تا پایان هفته بیست و یکم تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با ۳۱ امتیاز در مکان هفتم و تیم خیبر خرم آباد با ۲۸ امتیاز در مکان نهم جدول رده بندی قرار داشتند.
در رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاههای کشور جام آزادگان، ۱۸ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند که تیمهای ملوان بندرانزلی، چوکا تالش و شهرداری بندرآستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.
(لطفا خبر را با عکس ارسال کنید، کامپیوترم آماده نشد)