رشت – ایرنا – مدیر روابط عمومی باشگاه ملوان بندرانزلی گفت : تیم فوتبال ملوان در دیدار برابر خیبر خرم آباد نیازمند پیروزی و کسب هر سه امتیاز است.

میثم شاهین روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود : تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و خیبر خرم آباد از ساعت  ۲۰:۳۰ دقیقه امشب در هفته بیست و دوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور به مصاف هم خواهند رفت.

وی افزود: این دیدار به میزبانی تیم ملوان در ورزشگاه تختی بندرانزلی برگزار می شود و امیدواریم در این بازی خانگی برابر حریف خود به برتری دست یافته و هر سه امتیاز این دیدار خانگی را کسب کند.

وی ادامه داد: با وجود شکست هفته قبل تیم فوتبال ملوان بندرانزلی، این تیم اینک برای آنکه همچنان جزو مدعیان بماند و به تیم های صدر جدولی نزدیک تر شود،  باید در این بازی برابر تیم خیبر خرم آباد پیروز شود.

وی بیان کرد: به طور حتم کادرفنی و بازیکنان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی تمام تلاش و کوشش خود را انجام می دهند تا در دیدار برابر خیبر خرم آباد به برتری دست یافته تا علاوه بر اینکه فاصله خود را با این تیم و سایر تیم های میانه جدول بیشتر کنند به صدر جدول نیز نزدیکتر شوند.

شاهین خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط جدول و نزدیکی و فشردگی تیمها، یک پیروزی می تواند باعث صعود چند پله ای شود و به همین دلیل تیم ملوان در این بازی خانگی نیازمند پیروزی است.

وی تصریح کرد: تا پایان هفته بیست و یکم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور تیم ملوان بندرانزلی با کسب ۳۱ امتیاز در مکان هفتم وتیم خیبر خرم اباد نیز با ۲۸  امتیاز در مکان نهم جدول رده بندی قرار دارند.

در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان، ۱۸ تیم  به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم رقابت می کنند که تیم های ملوان بندرانزلی، چوکا تالش و شهرداری بندرآستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.