فرماندار رضوانشهر بدلیل احساس کمبود آب مطمئن زراعی در منطقه در بین کشاورزان حضور یافت.  ظهر روز پنجشنبه دوم اردیبهشت مهندس محمود قاسمی به اتفاق اعضای شورای تامین و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی ذی ربط با حضور در بین کشاورزان از مزارع، سردهنه ها و انهار کشاورزی سطح شهرستان بازدید و در جریان […]

فرماندار رضوانشهر بدلیل احساس کمبود آب مطمئن زراعی در منطقه در بین کشاورزان حضور یافت.

 ظهر روز پنجشنبه دوم اردیبهشت مهندس محمود قاسمی به اتفاق اعضای شورای تامین و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی ذی ربط با حضور در بین کشاورزان از مزارع، سردهنه ها و انهار کشاورزی سطح شهرستان بازدید و در جریان آخرین وضعیت بازسازی سردهنه ها و آب مطمئن زارعی قرار گرفت.

محمود قاسمی در این بازدید با تاکید بر اینکه آبرسانی به اراضی کشاورزی مطالبه بحق کشاورزان است، گفت: بیشتر مردم شهرستان در حوزه کشاورزی جهت استحصال محصول استراتژیک برنج فعالیت می‌کنند، بنابراین می بایست کمبودها و مشکلات در این حوزه به حداقل برسد تا شاهد رضایتمندی کشاورزان زحمتکش این منطقه باشیم.

وی با بیان اینکه با فروکش کردن آب رودخانه ها و نگرانی کشاورزان در خصوص تامین آب مزارع خود، اظهار امیدواری کرد که با تلاش مدیران ارشد استانی این معضل پیش آمده یعنی کمبود آب زراعی بزودی در این شهرستان برطرف گردد.

فرماندار رضوانشهر تاکید کرد: وحدت رویه دستگاه‌های اجرایی شهرستان برای رفع مشکل کشاورزان در زمینه‌های مختلف خصوصاً تامین آب مطمئن زراعی باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

وی گفت: ادارات مسئول همچون منابع آب، جهاد کشاورزی، آبیاری و همچنین بخشداران، دهیاران و شوراهای اسلامی در خصوص انجام وظایف خود در فصل زراعی جاری، نهایت جدیت را به خرج دهند تا کشاورزان با آسودگی خاطر در تامین محصول استراتژیک برنج دغدغه ای نداشته باشند.