ایسنا/گیلان نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار در پیام های جداگانه عروج شهادت گونه سردار ‏‏محمدعلی حق بین را تسلیت گفتند‎.

در پی درگذشت سردار محمدعلی حق بین، از فرماندهان گیلانی دفاع مقدس و جبهه مقاومت آیت الله رسول فلاحتی، نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت و ارسلان زارع، استاندار در پیام های جداگانه عروج شهادت گونه این فرمانده سرافراز را تسلیت گفتند.

متن پیام آیت الله فلاحتی به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

روح سردار مجاهد حاج محمدعلی حق بین به ملاء اعلی پیوست.

او مجاهد خستگی ناپذیر در دو جبهه ایران و سوریه بود به همین خاطر از دست رهبر معظم انقلاب به دریافت نشان فتح نائل آمده بود.

او اگر چه در میان ما نیست ولی راه و رسم این فاتح میدان‌های نبرد و مجاهد گیلانی هرگز پایان نیافته و الگوی ما و نسل های آینده است.

این جانب این ضایعه مولمه را به خانواده ایشان و مردم شهیدپرور گیلان تسلیت عرض می نمایم.

در پیام استاندار گیلان نیز آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ

عروج فرمانده سرافراز، سردار محمدعلی حق بین، یادگار دوران دفاع مقدس و از فرماندهان سپاه قدس گیلان و مشاور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، موجب تاثر و تالم عمیق گردید.

به یقین مجاهدت‌های آن سردار که از جمله یاران سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در جبهه مقاومت بود و در عملیات های غرورآفرین مختلفی در دوران دفاع مقدس نقش آفرینی موثری داشته، در لوح زرین الهی محفوظ و موجبات رضایت حق تعالی را در پی خواهد داشت.

اینجانب فقدان آن اسوه‌ ایثار را به مردم شریف گیلان، فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خانواده معظم ایشان و دوستداران آن فقید سعید، صمیمانه تسلیت می‌گویم و از درگاه خالق رئوف، برای ایشان، همنشینی با اولیاء الله و همرزمان شهیدش و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می‌نمایم.

انتهای پیام