مدیرعامل هلال احمر گیلان، از پایان عملیات جمعیت هلال احمر استان در پی جست وجوی پیکر دو جوان مغروق در رودخانه سفیدرود خبر داد.

سیاوش غلامی  از پایان عملیات جمعیت هلال احمر استان در پی جست وجوی پیکر دو جوان مغروق در رودخانه سفیدرود خبر داد و اظهار کرد: اطلاع رسانی حادثه مذکور توسط تماس مردمی با سامانه ۱۱۲ انجام شده بود.

وی افزود: بلافاصله پس از دریافت گزارش تیم های امدادی از ساعت ۱۵:۳۰ روز جمعه، ۲۰ فروردین در محل حضور یافتند و با کمک نیروهای غواصی، آتش نشانی و برخی از دستگاه های اجرایی و نیروهای محلی با قایق موتوری اقدام به گشت زنی در سفیدرود کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان، از اعزام تیم های امدادی به منطقه مذکور خبر داد و گفت: طی روزهای گذشته نیز تیم های امدادی از شعب جمعیت هلال احمر استان به همراه تیم واکنش سریع با پشتیبانی لجستیک تجهیزات امدادی جهت جست وجو به منطقه مورد نظر اعزام شدند.

غلامی، ضمن اشاره به پیدا شدن پیکر مغروقین، اظهار کرد: پس از عملیات جست وجو طی ۱۲ روز، پیکر هر دو مغروق(یکی اهل تهران و دیگری اهل رودبار) ساعت ۱۰ امروز در رودخانه سفیددرود در محور منجیل به رودبار توسط تیم های امدادی پیدا و تحویل نیروی انتظامی شد.

وی ضمن توصیه به مردم مبنی بر عدم حضور در داخل رودخان ها و کانال های آب، خاطرنشان کرد: مردم گرانقدرمان از حضور در رودخانه، کانال های آب و حاشیه های آن به هر دلیلی جدا خودداری کنند تا شاهد چنین اتفاقات ناگواری نباشیم.

  • نویسنده : مرتضی پورمقدم